25. Chryzantémy u okna
Autor: Jana Gotzová
(1936 Teplice)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 77 cm, rámování: 89 x 70,5
Konec dražby: 10.01.2023 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč