51. Špagety

Autor: Karel Zelinka

signováno vpravo dole, autorský popis a signatura tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1986
Šířka: 28,5 cm, výška: š8 cm, rámování: 63 x 53
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč