199. Šeříky
Autor: A Tureček
signováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 62 x 82
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč