147. Sošky zvířat 6 kusů
Autor: porcelánka Rosenthal
(1879 - do dnes)
6 kusů, výška od 2 cm do 7,5 cm, zespodu značeno razítkem porcelánky
Výška: 4-8 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč