Párové nástěnné talíře Aladin

Autor: porcelánka Rosenthal
(1879 - do dnes)

signováno a značeno zezadu
Šířka: 16,5 cm

Konec dražby: 13.06.2022 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč