187. Váza
Autor: porcelánka Rosenthal
(1879 - do dnes)
Porcelánová váza se zlaceným dekorem, vespod značeno podglazurní značkou
Výška: 18 cm
Konec dražby: 10.05.2021 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč