187. Váza

Autor: porcelánka Rosenthal
(1879 - do dnes)

Porcelánová váza se zlaceným dekorem, vespod značeno podglazurní značkou
Výška: 18 cm

Konec dražby: 10.05.2021 22:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč