87. Pes
Autor: porcelánka Rosenthal
(1879 - do dnes)
signováno na plintě podglazurně, zespodu značeno razítkem porcelánky
Výška: 17 cm
Konec dražby: 11.10.2022 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč