191. et Impressit
Autor: Vladimír Mrkos
(1962 Zlín)
signováno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole, štítek galerie Mazur na reverzu, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 32,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 63 x 47,5
Konec dražby: 10.01.2023 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč