110. Břízy v krajině
Autor: Ota Holas
(1910 Hranice - 1990 Opava)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 55,5 x 71,5
Konec dražby: 17.04.2023 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč