Zimní nálada
Autor: Ota Holas
(1910 Hranice - 1990 Opava)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 32 cm, rámování: 42 x 57 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 16.05.2023 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč