70. Zátoka - XL Formát

Autor: Ota Holas
(1910 Hranice - 1990 Opava)

signováno a datováno vlevo dole, datace 1966, na reverzu info o autorovi, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 99 cm, výška: 90 cm, rámování: 96,5 x 106

Konec dražby: 15.03.2023 20:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč