21. Hrad Zenoberg v Meranu v Itálii
Autor: Wilhelm Anton Maria Settari
(1841 Sankt Pankraz, Itálie - 1905)
signováno vlevo dole, rámováno v původním zlaceném rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 21 cm, rámování: 47 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.01.2023 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč