46. Kytice ve váze
Autor: Bohumil Pavlík
(1905 Kutná Hora - 1991)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 60 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 09.01.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč