28. Plachetnice
Autor: Karel Šustek
(1912 Uherský Brod)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 59 cm, rámování: 73 x 88
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč