93. Antický námět s amorky

Autor: Eneret HC Brix

reliéf, autorský znak na reverzu, zaskleno, zarámováno
Materiál: sádra
Šířka: 63 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 36 x 72
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.02.2023 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč