Jihočeská krajina

Autor: Jan Holešínský
(1917 Třeboň - 1984 Jindřichův Hradec)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 57,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 33 x 67 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč