Strom v krajině

Autor: Jan Holešínský
(1917 Třeboň - 1984 Jindřichův Hradec)

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 57 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč