Jižní čechy

Autor: Jan Holešínský
(1917 Třeboň - 1984 Jindřichův Hradec)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 62 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 76 cm

Konec dražby: 22.05.2023 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč