Řeka v Jižních čechách

Autor: Jan Holešínský
(1917 Třeboň - 1984 Jindřichův Hradec)

Signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko. Rámováno, rám poškozen.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 89 cm, výška: 38 cm, rámování: 46,5 x 97 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč