Došková chalupa
Autor: Jan Holešínský
(1917 Třeboň - 1984 Jindřichův Hradec)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 32,5 x 40,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2023 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč