Výhled do kraje

Autor: Jan Holešínský
(1917 Třeboň - 1984 Jindřichův Hradec)

Signováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: pošk. 39 x 49 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč