150. Konvolut 3ks kreseb

Autor: Else Stratil

Signováno, volné listy.
Šířka: max 16,5 cm, výška: max 20 cm, rámování: volné listy

Konec dražby: 15.03.2023 21:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč