150. Konvolut 3ks kreseb
Autor: Else Stratil
Signováno, volné listy.
Šířka: max 16,5 cm, výška: max 20 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 15.03.2023 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč