170. Hořice v Podkrkonoší 4ks
Autor: Bohuslav Syrový
(1903 Brno - 1981 Praze)
4ks signovaných a datovaných volných listů v původních deskách.
Technika: litografie, datace: 1943
Šířka: 35 cm, výška: 44 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč