19. Ženský akt
Autor: Arnošt Paderlík
(1919 Nučice - 1999 Praha)
Lavírovaná tuš. Signováno a datováno vpravo dole, volný list.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1968
Šířka: 59,5 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.01.2023 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč