19. Ženský akt

Autor: Arnošt Paderlík
(1919 Nučice - 1999 Praha)

Lavírovaná tuš. Signováno a datováno vpravo dole, volný list.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1968
Šířka: 59,5 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.01.2023 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč