Ležící akt
Autor: Arnošt Paderlík
(1919 Nučice - 1999 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: světlotisk
Šířka: 53 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 43 x 57,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč