10. Pasáček krav

Autor: Mikuláš Galanda
(1895 Turčianske Teplice - 1938 Bratislava)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno. Pochází z pozůstalosti rodiny, která se s manželi Galandovými přátelila
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 28,5 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč