11. Matka
Autor: Mikuláš Galanda
(1895 Turčianske Teplice - 1938 Bratislava)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno galerijním sklem, rámováno, na reversu autorský vzkaz, autor kresbu použil k odeslání přátelům ve formě pohlednice. Pochází z pozůstalosti rodiny, která se s manželi Galandovými přátelila.
Šířka: 10 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 26,5 x 20,5 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč