118. Žena s květinou ve vlasech
Autor: Evžen Drexler
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 15 cm, výška: 19 cm, rámování: 29 x 24 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč