132. Portrét poutníka
Autor: Evžen Drexler
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: 30 x 24 cm
Konec dražby: 09.01.2023 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč