107. Les
Autor: Vladimír Novák
(1898 Praha - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč