5. Letní krajina

Autor: Vladimír Novák
(1898 Praha - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 08.09.2020 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč