105. Červánky nad krajinou
Autor: Bedřich Hoser
(1885 Kralupy nad Vltavou - 1961 Kralupy nad Vltavou)
Signováno vpravo dole, na reversu štítek, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 38,5 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč