121. Pastýřův dar
Autor: Josef Scheurenberg
(1846 ? - 1914 Berlín, Německo)
signováno a datováno v tisku, zaskleno, rámováno v původním rámu
Technika: litografie, datace: 1892
Šířka: 19 cm, výška: 23 cm, rámování: 45,5 x 28 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč