106. Na okně
Autor: Gertrud Fredrich
(1874 - 1963)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 26 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč