106. Na okně

Autor: Gertrud Fredrich
(1874 - 1963)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 26 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.02.2023 20:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč