Jaro ve stráni
Autor: Otakar Strýhal
(1914 Plzeň - 2000 Dobřív (Rokycany))
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 14 cm, výška: 18 cm, rámování: 26 x 22 cm
Konec dražby: 12.07.2023 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč