112. Krajina se stromy
Autor: Zdeněk Doležal
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a zarámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1935
Šířka: 59 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 71 x 54,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč