Pole se stromy
Autor: Jaroslav Janeček
(1898)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: litografie, datace: 1942
Šířka: 36,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 44,5 x 54
Konec dražby: 13.07.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč