Smrt maratonskéhoběžce

Autor: Jan Bedřich Plaček
(1890 Dolní Kralovice - 1980 ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 39,5 x 58 cm

Konec dražby: 04.03.2019 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč