Babička
Autor: Adolf Liebscher jun.
(1887 Praha - 1965)
rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 21 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 30 x 24
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč