57. Dům za stromy
Autor: Adolf Liebscher jun.
(1887 Praha - 1965)
signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1908
Šířka: 12 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 35,5 x 29
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč