65. Staroměstské náměstí

Autor: Oskar Kreibich
(1916 Křížany - 1984)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: suchá jehla, datace: 1937
Šířka: 19,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 33,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.02.2023 19:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč