51. Večer nad Roštejem
Autor: Richard Přikryl
(1906 Bobrová - 1978 Jihlava)
Technika: litografie, datace: 1960
Šířka: 42,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 55 x 65 cm
Konec dražby: 22.05.2023 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč