92. Pumpa v Třešti
Autor: Richard Přikryl
(1906 Bobrová - 1978 Jihlava)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1972
Šířka: 45 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 50 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 14.02.2023 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat