52. Dům o samotě II.

Autor: Zdeněk Novotný
(1901 Havlíčkův Brod - 1974 Velké Meziříčí)

přisouzeno autorovi, na reversu kopie výstavního katalogu s obrazem stejného motivu, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 54,5 x 71 cm

Konec dražby: 22.05.2023 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč