31. Kozáci
Autor: Adolf Baumgartner - Stoiloff
(1850 Linz, Rakousko - 1924 Vídeň, Rakousko)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 47 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 60 cm
Konec dražby: 13.03.2023 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč