131. Městská scéna II.

Autor: Hans Grünbäck
(? ? - ? ?)

Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 13 cm, rámování: 27,5 x 35,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.02.2023 20:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč