142. V davu
Autor: K. Stachovský
(? ?)
Monogramováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, materiál: uhel/papír, datace: 1945
Šířka: 16,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 30,5 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč