Na dvoře
Autor: Josef Suchý
(1888)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 23,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč