65. Dům
Autor: Josef Suchý
(1888)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 33 cm, rámování: 42 x 60 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč