13. Na lesní mýtině
Autor: Hugo Anton Fisher
(1854 Kladno - 1916 Almeda, USA)
signováno vlevo dole, zaskleno zarámováno
Šířka: 52 cm, výška: 37 cm, rámování: 53 x 68
Konec dražby: 15.02.2023 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč